MEBLE NA ZAMÓWIENIE W SZCZECINIE

Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy - projektowanie i wykonywanie dowolnych mebli na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Nowoczesne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar Szczecin

Kuchnia to pomieszczenie użytkowe, aby było funkcjonalne musi zostać odpowiednio zaplanowane i wykonane. Istotne jest, aby każdy mebel miał swoje dopasowane miejsce. Wszystkie nasze realizacje mebli kuchennych są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy produkcji uwzględniamy wszystkie życzenia Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione meble kuchenne Szczecin idealnie pasowały do charakteru wnętrza oraz aby stanowiły najbardziej optymalne i ergonomiczne rozwiązanie.

Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 02
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 05
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 12
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 14
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 20
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 24
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 25
Meble Kuchenne Na Zamowienie Szczecin 33

Zajmujemy się projektowaniem, doradztwem urzeczywistnianiu planów i potrzeb naszych Klientów. Każdy projekt, którego się podejmujemy obrazuje wizualizacja 3D. Nasze kuchnie słyną z pieczołowitości wykonania oraz trwałością oraz co jest szczególnie istotne atrakcyjną ceną. Kuchnia to serce domu. Skorzystanie z naszych usług, to gwarancja prawidłowego funkcjonowanie wspomnianego serca.

Meble kuchenne na wymiar Szczecin łączą w sobie nowoczesny wygląd, sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania oraz elegancję i styl. Oferujemy zarówno kuchnie drewniane klasyczne, jak i nowoczesne, eleganckie kuchnie. Dysponujemy szerokim wyborem materiałów, wzorów i kolorów. Oprócz tego dużą liczbą różnorodnych systemów kuchennych. Dzięki tym czynnikom, będziecie mogli Państwo zaplanować wymarzona kuchnię od zera.

Niezwykle estetyczne meble do kuchni w Szczecinie

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu. Dlatego niezwykle istotne jest jej dobre zaplanowanie i aranżacja. Ostatnimi czasy kuchnie zamawiane na wymiar stają się coraz bardziej popularne. Mają istotną przewagę nad kuchniami gotowymi, gdyż można je dowolnie dostosować do pomieszczenia.

Kuchnia powinna jak najbardziej ułatwić przygotowywanie posiłków i łatwo i wygodnie pozwolić utrzymywać się w czystości. Możemy zaoferować komfortowe rozwiązania takie jak np. szafki, które się same otworzą po dotknięciu, urządzenia, które ułatwiają wyciąganie garnków lub patelń, odpowiednie oświetlenie i wiele innych to ułatwienia, które już dziś możecie Państwo mieć w swojej kuchni.

Meble kuchenne na wymiar - dopasujemy do każdego wnętrza

Pierwszą rzeczą jaką należy wykonać, kiedy planujemy aranżację kuchni jest dokładny pomiar  pomieszczenia. Trzeba wtedy wymierzyć otwory na okna, przyłącze wodociągowe oraz elektrykę. Mając te dane można udać się do projektanta. Dzięki nim będzie on w stanie zaprojektować zabudowę. Najlepszą sytuacją jest taka, kiedy projekt jest tworzony już podczas budowy domu i podłączania instalacji. Jest to o tyle korzystne, że nie musimy wtedy martwic się dostosowaniem projektu do istniejących przyłączy elektrycznych i wodociągowych.

Kolejnym ważnym posunięciem jest odpowiedni wybór sprzętu AGD. Najlepszym pomysłem jest zakup wtedy, kiedy mamy gotowy projekt kuchni na wymiar. Zakupienie np. wolnostojącej lodówki wcześniej, może wykluczyć jej późniejszą zabudowę. Decyzja o wyborze sprzętu wolnostojącego lub do zabudowy jest istotna, jednak zależy od indywidualnych wymagań.

Trzeci krok to wybór materiałów, z których meble miałyby zostać wykonane. Najbardziej efektowne będą fronty meblowe z drewna różnych gatunków i poddane barwieniu na różne kolory. Można też dokonać obróbki ich za pomocą frezarki. Można w ten sposób udekorować drewno żłobieniami. Meble drewniane świetnie spisują się w każdym stylu i aranżacji.

Nasze meble wykonane są z najwyższej klasy materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • fronty laminowane
  • fronty lakierowane matowe, z półpołyskiem lub z wysokim połyskiem
  • fronty foliowane
  • fronty ramowo-płyciniowe
  • fronty fornirowane, czyli oklejane warstwą naturalnego drewna

Kuchnia na wymiar według indywidualnego projektu

Często zastosowane zostają w wielu kuchniach fronty fornirowane. Jest to tańsza wersja frontów drewnianych. Wykonano je z płyty wiórowej lub MDF. Okleja się je warstwą naturalnego drewna, tzn. fornirem.  Ma on grubość od ok. 0,5 mm do 0,8 mm. Tak samo jak fronty wykonane z drewna ich wierzchnią warstwę należy zabezpieczyć lakierem. Można ją wykończyć matowo lub na błyszcząco. Fronty wykonane z płyty MDF mogą być także i oklejone folią PCV lub pokryte lakierem. Płyta ta zostaje wykonana ze zmielonego na pył drewna, które zostaje zmieszane z dodatkowymi związkami organicznymi, a następnie sprasowana pod wpływem wysokiej temperatury. Meble kuchenne powstałe z tych materiałów można nabyć w jednolitych kolorach oraz odwzorowanym rysunku drewna.

Szczególnie istotne jest rozmieszczenie elementów wyposażenia oraz układ funkcjonalny. Pomieszczenie powinno być funkcjonalne oraz zachować atrakcyjny wygląd. Odpowiednio zaplanowane pomieszczenie będzie się idealnie spisywać. Niefunkcjonalny układ nie obroni się samym atrakcyjnym wyglądem. Na początek trzeba wziąć pod uwagę jego kształt i dopiero wtedy myśleć o układzie funkcji we wnętrzu. Kuchnia może mieć projekt jednorzędowy, dwurzędowy, w kształcie litery L lub U, a także być połączona z salonem za pomocą wyspy lub barku.