MEBLE NA ZAMÓWIENIE W SZCZECINIE

Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy - projektowanie i wykonywanie dowolnych mebli na wymiar

Meble dziecięce na zamówienie

Atrakcyjne i funkcjonalne meble dla dzieci

Pokój dziecięcy jest miejscem szczególnym, w każdym domu. Jeszcze bardziej ważny jest dla młodego człowieka, który go zamieszkuje. W tym miejscu dziecko będzie bawić się, uczyć i odpoczywać, dlatego tak ważna jest panująca w nim atmosfera. Musi być przede wszystkim przyjazna. Wygodne łóżko, to także podstawa.

Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 01
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 02
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 14
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 35
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 48
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 58
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 76
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 80

Rodzice mają nie lada problem z dobraniem mebli do pokoju dziecięcego. Zakup odpowiednich mebli należy dokładnie przemyśleć. Na początek sprawdźmy wymiary jakie posiada pomieszczenie dla dziecka przeznaczone oraz podjęcie decyzji jakie meble są niezbędne, a których zakup możemy odpuścić. Dzieci lubią przestrzeń panującą w pokoju, dlatego że są w ciągłym ruchu. Nie warto dlatego przeładować pokoju, zbędnymi meblami. Przytłoczone sporą ich ilością dziecko nie będzie się czuło komfortowo. Jeżeli pociecha jest jeszcze nie wysokiego wzrostu, nie można kupować zbyt wysokich mebli. Warto zaplanować ten szczegół właśnie w trosce o bezpieczeństwo dziecka.

Bezpieczeństwo – meble, które oferujemy wykończone zostały tak, aby nie zawierały ostrych kantów. Dziecko w ferworze zabawy może łatwo zrobić sobie krzywdę. Dlatego nasze meble mają zaokrąglone krawędzie.

Trwałość materiałów – nasze meble przetestowali dzieci naszych Klientów. Wszystkie produkty, które oferujemy będą przez wiele lat służyć Państwa dzieciom. Zaplanowaliśmy nasze meble, aby przetrwały nawet najcięższe próby, jakie mogą zgotować najmłodsi użytkownicy.

Meble dla dzieci na wymiar w Szczecinie

Dzieci korzystają ze swoich mebli, trochę w inny sposób niż dorośli. Niezbędne okazują się wtedy specjalne zawiasy i prowadnice. Kolor jaki mają meble, jest dla najmłodszych bardzo istotny. Dlatego też stworzyliśmy możliwość wyboru koloru przez dziecko jeszcze na etapie uzgadniania projektu. Pomożemy Państwu jak najlepiej zaplanować pomieszczenie.