MEBLE NA ZAMÓWIENIE W SZCZECINIE

Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy - projektowanie i wykonywanie dowolnych mebli na wymiar

Szafy i garderoby na zamówienie

Duży Wybór Szaf i Garderób Na Zamówienie W Szczecinie

Firma Skierlak Meble Na Wymiar zajmuje się tworzeniem szaf i garderób w Szczecinie, które wyszczególnia solidne wykonanie, funkcjonalność i stylowy wygląd. Poprzedzone są wieloletnią wiedzą i doświadczeniem, zaangażowanie i staranność, to nasza domena. Sporządzamy specjalny projekt, po czym dobieramy wyselekcjonowane materiały najwyższej, jakości.

Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 30
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 31
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 57
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 61
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 63
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 71
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 73
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 75

Dzięki temu szafy naszej produkcji są wytrzymałe i solidne! Bogatą wiedzę i doświadczenie stosujemy w praktyce krok po kroku w każdym pomniejszym etapie produkcji. Podczas ustalania szczegółów współpracy i sporządzania projektu służymy fachową i kompetentną poradą.

Szafy Na Miarę W Szczecinie

Dokładamy starań, by każdy z naszych klientów mógł zrealizować u nas swój pomysł na własną wymarzoną przez siebie szafę. Która stanie się nie odłącznym elementem jego własnego mieszkania, domu lub biura. Zajmujemy się produkcją szaf, których przeznaczenie służy między innymi do:

  • Szafy na ubrania - które dostosowane są, do przechowywania garderoby.
  • Szafy Gospodarcze - znajdzie się w nich miejsce na wiele przedmiotów domowego użytku.
  • Szafy Biurowe - służące do przechowywania dokumentacji biurowej od A do Z.
  • Szafy do Kuchni - aneks kuchenny, kredensy, szafki.

Poprzedzone są wieloletnią wiedzą i doświadczeniem, zaangażowanie i staranność, to nasza domena. Sporządzamy specjalny projekt, po czym dobieramy wyselekcjonowane materiały najwyższej, jakości.

Garderoby Na Zamówienie Szczecin

Garderoba jest nie odłączną częścią każdego gospodarstwa domowego, w której można znaleźć dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych rzeczy, które są rzadko używane. Posiada małą przestrzeń, zazwyczaj umieszcza się ją pod skosem dachu i miejscem pozbawionego naturalnego oświetlenia. Dlatego zaprojektowanie odpowiednio uporządkowanej garderoby stawia duże wyzwanie przed inwestorem i projektantem.

Projektując garderoby wykorzystujemy każdą przestrzeń do wysokości ściany kolankowej, między innymi około 70 centymetrów, żeby umieścić w nich szuflady. Używanie szuflad do przechowywania tych części garderoby, które nie wymagają wieszania, umożliwia najlepsze zagospodarowanie małej przestrzeni. Ułatwi również sięganie do nich bez konieczności klękania na podłodze.