MEBLE NA ZAMÓWIENIE W SZCZECINIE

Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy - projektowanie i wykonywanie dowolnych mebli na wymiar

Zabudowa poddaszy na zamówienie

Zabudowa Poddaszy Na Zamówienie W Szczecinie

Firma Skierlak Meble Na Wymiar posiada w zanadrzu unikalne i estetyczne rozwiązania z zakresu zabudowy poddaszy i skosów. Projekt i wykonanie pozwoli wydobyć unikalny klimat i wygląd, jaki posiada w sobie każde poddasze. Zabudowa tego typu pomieszczenia jest trudnym i nie łatwym przedsięwzięciem, które daje ogromną możliwość aranżacji. Zaprojektowane przez nas wnętrze umożliwi stworzenie poddasza o nie powtarzalnym klimacie i wystroju. Oferujemy meble umożliwiające ciekawe zastosowanie, które sprawi, że każde poddasze przeobrazi się w miejsce pełne estetyki oraz funkcjonalności.

Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 35
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 37
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 38
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 39
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 40
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 43
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 44
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 50

Inspirację pozyskujemy z doświadczenia poprzedzonego wieloletnią wiedzą i praktyką. Każde najbardziej mniej funkcjonalne poddasze posiada w sobie nieograniczony potencjał. Można wydobyć niego estetykę, elegancję oraz praktyczność, poddasze może być również miejscem, które może spełnić każde przeznaczenie.

Aranżacja Skosów I Jego Zagospodarowanie Szczecin

Poddasze jest wnętrzem, które głównie składa się ze skosów, element ten stanowi duży problem przy aranżacji. Dla niektórych to przestrzeń nie możliwa do zagospodarowania i jej aranżacja graniczy z cudem. Są również tacy, których marzeniem jest wizja pomieszczenia z niepowtarzalnym wnętrzem. Największa zaleta mieszkań umieszczonych na poddaszu, to niesamowity charakter tych przestrzeni, które tworzy unikalny klimat i atmosfera. Jak zagospodarować poddasze, żeby wydobyć jego wszystkie atuty?

Pozornie każde wnętrze wydaje nam się trudne, do funkcjonalnej aranżacji. Rzeczywistość sprawi nam to, że będziemy mieli możliwość wykazać się kreatywnością i wiedzą. W ten sposób każdy z naszych projektantów i architektów jest w stanie temu podołać. Skosy mogą znacznie ułatwić cały proces aranżowania, wystarczy posiadać oryginalny pomysł. Świetnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku zabudowa wnęki pod skosem i stworzenie tam dodatkowej przestrzeni, w czym każdy z naszych doradców chętnie służy fachową pomocą.

Zabudowa Poddaszy W Praktyce Szczecin

Żeby zabudować poddasze trzeba zastosować odpowiednie mocowanie, do rusztu płyty gipsowo-kartonowej bądź gipsu włóknowego. Rzadko stosuje się deski z drewna oraz panele nie wspominając o płytach drewno pochodnych dokładniej wiórowych, czy panele stworzone z PVC bądź kompozytu. Na każdym poddaszu stosujemy rożne odmiany ogniochronnych płyt z gipsu-kartonowego. Używamy również bardzo ważnych i niezbędnych, do tego elementów takich jak:

  • DF – Dla pomieszczeń o podwyższonym wymaganiu, które dotyczy ognioodporności.
  • DFH2 - Dodatkowo impregnowane stosowane do miejsc o bardzo wysokiej wilgotności.

Montaż zabudowy poddasza może odbyć się wyłącznie przed zamocowaniem płyt służących, do zabudowy poddasza. Najważniejszym aspektem, o którym trzeba pamiętać jest, to żeby dokładnie ocieplić połacie dachu.  Między krokwią trzeba ułożyć izolację termiczną, która osłoni ją od wnętrza. Kolejnym krokiem jest zamocowanie rusztu, stosujemy metalowy, do pozostałych elementów. Dodatkowo do rusztu mocuje się płyty obudowy, najpierw układamy płyty na ścianach kolankowych, a później na sufitach i skosach. Miejsce połączenia  zamontowanych płyt trzeba wypełnić specjalną, do tego masą szpachlową. Na końcu dokonujemy nałożenia na całą powierzchnię, kiedy wyschnie szlifujemy.