MEBLE NA ZAMÓWIENIE W SZCZECINIE

Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy - projektowanie i wykonywanie dowolnych mebli na wymiar

Zabudowa wnęk na zamówienie

Zabudowa Wnęk Na Zamówienie Szczecin

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie zabudowę wnęk, każde szafy wnękowe, które mają drzwi przesuwane inaczej garderoby. Realizacja odbywa się po przez indywidualną potrzebę z zakresu zabudowy. Oferujemy jednocześnie przy tym bezpłatne pomiary, poradę i projekt. Najważniejszymi dla nas są trwałość, funkcja i jakość wykonanych mebli. Użyte są wyłącznie najlepszej, jakości materiały.

Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 11
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 12
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 32
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 35
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 43
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 46
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 55
Szafy Zabudowy Garderoby Na Zamowienie Szczecin 58

Zabudowa wnętrz jest dosyć nowoczesna i elegancka, gospodarowanie miejsca w każdym pomieszczeniu. Może mieć dowolne proporcje zaczynając od wąskich, wysokich kończąc na niskich i szerokich. Różnorodność kształtu każdego z profilów obramowania drzwi oraz prawidłowe wykorzystanie najbardziej nowoczesnych materiałów. Umożliwi jak i również zaspokoi każde wymaganie, tworząc wyjątkowe wzory mebli.

Meble Na Zabudowę Wnęk Szczecin

Proponujemy formy zabudowy wnęk, które  wyróżniają się elegancką i stylową formą dodając, do tego funkcjonalność i wygodę łącznie z bezpieczeństwem codziennego użytku. Przygotowaliśmy specjalne rozwiązania, które zaspokoją każde pragnienie inaczej mówiąć wymarzone rozwiązania!

Oferujemy:

  • Szafy.
  • Garderoby.
  • Wyposażenie każdej z szaf i garderób.
  • Drzwi, które są przesuwane oraz przejściowe.

Zabudowa wnęki jest dosyć unikalnym i ciekawym rozwiązaniem. Pozwoli na efektywne wykorzystanie przestrzeni, po przez dostosowanie liczby szaf oraz wyposażenie do własnych potrzeb. Każdą z wnęk w ścianie można zabudować półkami, również można zakryć drzwiami.

Zabudowa Wnęk W Praktyce Szczecin

Zabudowy wnękowej wykonujemy w różnym wymiarze i wariancie, zamówienia są konsultowanie indywidualnie w stosunku, do potrzeb klienta. W ofercie posiadamy znaczącą liczbę modułów, wariant złożenia oraz zagospodarowania szafy takiej wnękowej. W każdej z naszej zabudowy wnęk, zastosowane przez nas są również rożnego rodzaju akcesoriów meblowe. Często w zabudowie wnękowej wykorzystujemy drążki, kosze, wieszaki, szuflady itp.

Nietypowe rozwiązanie architektoniczne niw stanowią dla nas przeszkody przy zagospodarowywaniu wnętrza. Zabudowa wnęk, którą możemy przygotować, łączy w sobie nie codzienny potencjał estetyki oraz unikalną funkcjonalność. Przygotowane pod konkretny wymiar, doskonale mogą wypełnić każdą przestrzeń. Uzupełnią ją w elegancki sposób, gwarantując bezpieczne przechowanie osobistych rzeczy takich jak dokumenty, czy ubranie.